התאמה לכל דרישות הפיתוח או הייצור: תכנון, ייצור ואספקה של כל סוגי האריזות בכל גודל ובכל כמות, בהתאם לדרישות המשתנות של הלקוח.
 
 
One Stop Shop מגוון שירותים רחב תחת קורת גג אחד – משירותי תכנון אב-טיפוס, דרך כרסום התבנית והייצור בפועל, ועד לביצוע בליסטרים, הלחמות וקיפולים במוצר.
 
 
שימוש בחומרי גלם איכותייםעבודה כמעט עם כל חומרי הגלם המאושרים לתעשיית המזון והתרופות, ראשוניים (בתוליים) או ממוחזרים, לפי הדרישה, ועם חומרים אנטי-סטאטיים (לתעשיות הטכנולוגיות), לרבות PVCPET, PETG, PS ,APET ו-ABS.
 
 
חיסכון בזמן ובמשאבים: התאמת טכנולוגיית הייצור לאופי העבודה ולצרכי הלקוח.
 
 
שימוש באמצעי הייצור המשוכללים ביותר: שרטוט בתוכנת Cymatron , הכנת תבניות במכונת CNC, וייצור במכונת Mass Production מבית ILLIG, או עם מכונות אוטומטיות, חצי אוטומטיות וידניות מתקדמות.
 
 
ניסיון עשיר וצוות מקצועי מיומןניסיון של 35 שנה בפיתוח אריזות לכל סוגי התעשיות ועובדים מיומנים, עתירי ידע וניסיון בשיטת Vacuum Forming.
 
 
בקרת איכות קפדנית: בהתאם לתקנים בינלאומיים, עד לרמת בקרה תעופתית, כולל אפשרות בקרה מדגמית על קווי הייצור.
 
יכולות ייצור אריזות מורכבות במיוחד:  בעלות מגוון מובלעות וחריצים, תוך שמירה על רמת פיזור אחידה ושווה של חומר הגלם בכל התבנית, המאפשרים גימור חלק ברמה גבוהה. פתרונות ייצור מהירים המאפשרים לבצע עבודות דחופות במיוחד. שימוש במיכון המתקדם ביותר